ULTIMATE PROJECT | O firmie
13822
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13822,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O firmie

ULTIMATE PROJECT jest szeroko wyspecjalizowaną firmą zrzeszającą ekspertów, inżynierów i naukowców z dziedzin ochrony środowiska, akustyki, geologii, energetyki odnawialnej i prawa. Jesteśmy czołową firmą w Polsce wyspecjalizowaną w wykonawstwie specjalistycznych analiz środowiskowych dla sektora przemysłu, energetyki odnawialnej oraz w zarządzaniu projektem. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji środowiskowych dla różnego rodzaju przedsięwzięć w tym farm wiatrowych. Nasze portfolio to doradztwo w wielu projektach na terenie Polski o łącznej mocy ponad 400 MW. Uzyskaliśmy decyzje środowiskowe dla projektów o łącznej mocy 85 MW. Wszystkie prowadzone przez nas procedury zakończyły się uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Koncepcja zrównoważonego rozwoju stanowi ważny cel strategiczny wielu firm i rządów. W obliczu bardzo dużej aktywności wielu branż przemysłu wydaje się koniecznym aby zadbać o to by cel ten realizowany był z zachowaniem zasad ochrony środowiska taka by w jak najmniejszym stopniu rozwój ten wpływał na środowisko, w którym żyjemy.
Naszym celem jest pomoc Inwestorom i Przedsiębiorcom oraz Agencjom rządowym w wywiązaniu się ze wszystkich norm i standardów narzuconych przez prawo w zakresie ochrony środowiska. Udzielamy wsparcia przy realizacji zamierzeń inwestycyjnych aż do momentu uzyskania ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
Tym co nas wyróżnia pośród konkurencji jest wysoko wyspecjalizowany zespół specjalistów oraz odpowiednie podejście do klienta.

Michal_R

Założyciel ULTIMATE PROJECT, specjalista w dziedzinie ochrony środowiska i akustyki. Posiada ponad 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym projektem farmy wiatrowej. Specjalizuje się w badaniu i prognozowaniu hałasu środowiskowego, wykonywaniu analiz oraz map w systemach GIS, prawnych aspektach ochrony środowiska.

mgr inż. Michał Romanowicz

Założyciel firmy
Dr inż. Michał Szpigiel

specjalizuje się w ocenach stanu i zagrożeń środowiska. Doktorant Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (dyscyplina naukowa Ochrona i Kształtowanie środowiska). Posiada interdyscyplinarną wiedzę oraz duże doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w dziedzinie konsultacji i zarządzania projektami środowiskowymi. Odpowiedzialny za zarządzanie oraz nadzór nad zespołem projektowym przy postępowaniach administracyjnych zmierzających do uzyskania prawomocnych decyzji środowiskowych.

Dr inż. Michał Szpigiel

Mgr inż. Mateusz Romanowicz

Specjalista w dziedzinie geotechniki oraz geologii inżynierskiej.
Z zawodu Geolog inżynierski, Geotechnik, Kierownik robót budowlanych (ziemnych oraz drogowych). Absolwent Geologii inżynierskiej i Hydrogeologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Autor wielu Opinii Geotechnicznych, Dokumentacji Badań Podłoża oraz Dokumentacji Geologiczno – Inżynierskich.

Mgr inż. Mateusz Romanowicz

Zapraszamy do współpracy! Działamy na terenie całego kraju.